Mag een huurder de eigenaar vertegenwoordigen op de algemene vergadering van mede-eigenaars?

In de categorie: Administratief beheer

Ja, een niet-eigenaar kan de eigenaar vertegenwoordigen op de Algemene Vergadering van Mede-eigenaars (artikel 577-6 § 5 Burgerlijk Wetboek). De syndicus is er overigens toe gehouden de datum en plaats van de AV mee te delen aan huurders die hun hoofdverblijfplaats hebben in het gebouw. De huurder moet de mogelijkheid krijgen om zijn eventuele opmerkingen of vragen met betrekking tot de gemeenschappelijke delen te formuleren (artikel 577-8 § 4, 8° Burgerlijk Wetboek).